Dodaj apartament

Współpracuj z doświadczonym
operatorem wynajmu

Zaufaj profesjonalistom

Wieloletnie doświadczenie

visito.pl to dedykowany serwis rezerwacyjny z apartamentami wakacyjnymi na wynajem. Jako operator jesteśmy obecni na rynku od 2009 roku. W tym czasie wypracowaliśmy efektywny model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządzamy wynajmem.

O powierzone mieszkania troszczymy się jak o swoje, bo nieruchomości to nasza pasja. Dbamy o relacje biznesowe i pielęgnujemy je przez lata. Nasze działania nakierowane są na jak najlepsze obłożenie i maksymalizację przychodów z najmu. Gwarantujemy satysfakcjonujące wyniki finansowe i wysoką jakość usług.

Szeroki zasięg odbiorców

Każdy klient jest dla nas ważny. Wysokie standardy w obsłudze gości to nasz priorytet. Docieramy do klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą, do tych prywatnych jak i biznesowych. Współpracujemy z wieloma zagranicznymi portalami rezerwacyjnymi, dzięki czemu połowa naszych gości to obcokrajowcy – grupa zapewniająca przychody także po sezonie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone i skuteczne narzędzia marketingowe pozwalają osiągnąć bardzo dobre rezultaty i ponadprzeciętne obłożenie.

Rozwiązania IT

Dbamy o ciągły rozwój. W 2023 roku nie zwalniamy tempa i planujemy zainwestować w innowacje dwa razy więcej niż kiedykolwiek. Stawiamy na nowoczesne technologie i rozwój własnej marki. Nasz serwis rezerwacyjny visito.pl posiada przyjazny interfejs dostosowany do obecnych standardów UX/UI i rozbudowaną wersję mobilną.

Posiadamy własny „szyty na miarę” system rezerwacji online. Stale inwestujemy w różne formy komunikacji, social media marketing, kampanie Google Ads, efektywny branding, pozycjonowanie i rozwój ruchu organicznego.

Profesjonalny zespół

Nasz zgrany i zmotywowany zespół składa się z ludzi z dużym doświadczeniem w branży hotelarskiej i branży IT. Mówimy po niemiecku, angielsku i rosyjsku. Codzienne mierzymy się z różnymi wyzwaniami i stawiamy sobie ambitne cele. Staramy się rozwijać posiadane umiejętności i podnosić nasze kwalifikacje.

Zajmujemy się tym co lubimy najbardziej i wierzymy, że robimy to najlepiej. Pielęgnujemy kreatywność i dobrą komunikację w zespole, ponieważ wiemy że to przekłada się na efekty naszej pracy.

Dołącz do ponad 100
zadowolonych inwestorów 🙂

Wypełnij
formularz

Nasz doradca skontaktuje
się z Tobą i przedstawi
ofertę współpracy