Poznaj nas lepiej

Pracujemy z pasją dla naszych gości
oraz właścicieli apartamentów

Poznaj naszą firmę

Nasza wizja

Witamy w visito.pl! Tutaj każdy klient czuje się ważny. Świetna obsługa i zaangażowanie naszego zespołu to wartości, które pielęgnujemy od zawsze.  Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiedni apartament wakacyjny. Czas na Twoje zasłużone wakacje!

Najwyższy standard
obsługi gości

Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klientów. Dbamy o najwyższe standardy usług. Mamy dużo stałych gości, którzy chętnie do nas wracają. Ogromnie nas to cieszy, bo każdy klient jest wyjątkowy. Jeśli swój urlop pragniesz spędzić w miejscu, gdzie dbałość o klienta jest na najwyższym poziomie, to z pewnością powinieneś rozważyć naszą ofertę!   

Promocja Polskiej Turystyki

Promujemy rodzime nadbałtyckie kurorty. Zachęcamy do poznania zachodniego wybrzeża, które odkrywa się przed turystami na nowo. Oferujemy nowy wymiar wypoczynku w najlepszych lokalizacjach. Spędź z nami cudowne chwile nad Bałtykiem!

Dbamy o właścicieli
apartamentów

Wynajem opiera się o jasną i przejrzystą politykę biznesową. Zadbamy o Twój apartament, Twoje zyski i dobre relacje. Współpraca z nami pozwala osiągać satysfakcjonujące efekty, zarówno finansowe jak i jakościowe. O powierzone mieszkania dbamy jak o swoje. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie

140 apartamentów
w zarządzaniu
20 osób
w zespole
12 000 obsłużonych
gości w 2022 roku
14 lat na
rynku
2 biura obsługi
Klientów