Są miejsca, które od samego początku w swoich założeniach miały spełnianie letnich marzeń i „zachcianek” swoich wakacyjnych gości. Inwestycja Baltic Park Plaża jest właśnie jedną z takich nieruchomości. Nowoczesne budownictwo wpisane w okoliczną przyrodę, zaledwie 30 metrów od szerokiej świnoujskiej plaży. Tylko krok od zapierających dech spacerów w miękkim, jasnym bałtyckim piasku, podziwiania zabytkowej Stawy Młyny zlokalizowanej na świnoujskim falochronie czy niekończących się przygód w wydmowym lesie. Zabierz swoją rodzinę w miejsce wprost idealne na familijne wakacje dla każdego.  

O kompleksie Baltic Park Plaża

Nowoczesny kompleks kameralnych budynków – kolorystyką, strukturą i wyborem materiałów, przypominający zwiewne śródziemnomorskie budownictwo. Elewacje uzupełnione są o drewniane okiennice, które dodają budynkom prawdziwie nadmorskiego, wakacyjnego uroku. To co przede wszystkim przykuwa uwagę w konstrukcji, to imponującej wielkości balkony i tarasy. I nie bez przyczyny! W naszej ofercie apartamentów na wynajem Visito w kompleksie Baltic Park Plaża znajdziesz wyłącznie apartamenty z ujmującymi widokami na morze!

Obiekt jest ogrodzony, strzeżony i monitorowany 24 godziny na dobę. Wielostanowiskowe podziemne hale garażowe oraz parkingi naziemne. Na terenie kompleksu zlokalizowano nowoczesny plac zabaw dla dzieci, spełniający najwyższej normy bezpieczeństwa. Całość kompleksu uzupełnia zadbana architektura zieleni oraz mała architektura wypoczynkowa, tak by jak najlepiej wpisać się w wydmowy, okoliczny krajobraz.

Baltic Park Plaża – apartamenty na wynajem

Starannie wyselekcjonowana, sprawdzona i wyłącznie najlepsza oferta wakacyjnych apartamentów w Świnoujściu.  Od apartamentów typu studio – 1 pokój z aneksem kuchennym, przez apartamenty 2- 3- a nawet 4-pokojowe. W ofercie  znajdziesz również apartamenty dwupoziomowe, z widokami na morze z tarasu na każdym piętrze. Typy apartamentów są w pełni dostosowane  dla wynajmu krótkoterminowego. Posiadają wszelkie udogodnienia dla, aby zapewnić komfortowy wypoczynek dla całej rodziny. W ofercie  znajdziesz również apartamenty dwupoziomowe, z widokami na morze z tarasu na każdym piętrze.

Lokalizacja Baltic Park Plaża

To co wyróżnia lokalizację Baltic Park Plaża to wtopienie osiedla w okoliczną „tkankę wydmowego lasu”. Wyglądając za okno lub podziwiając widoki z tarasów, widać horyzont Bałtyku oraz typową roślinność wydmowego pasa nadmorskiego – wieloletnie sosny i brzozy oraz krzewy i sezonowe kwiaty. Kompleks od północy znajduje się w pierwszej linii brzegowej od jednej z najpiękniejszych bałtyckich plaż, a bezpośrednia odległość od morza to tylko 50 metrów! Od południa obiekt graniczy z najnowszą częścią Świnoujskiej Promenady, z mnóstwem miejsc wypoczynkowych, punktów usługowych, smakowitymi restauracjami i kawiarniami oraz charakterystyczną dla morskich miejscowości roślinnością. Od wschodu, sąsiaduje z Aleją Baltic Park Molo i licznymi terenami zielonymi, idealnymi do spacerów, jazdy na rowerze czy joggingu. W bezpośredniej okolicy znajdują się dziesiątki doskonałych restauracji – od kuchni tradycyjnych z nowoczesnym twistem, smażalni ryb, po propozycje nieco bardziej orientalne, jak kuchnia japońska, meksykańska a nawet kubańska!

Okolica Baltic Park Plaża to zdecydowanie najatrakcyjniejsza część Świnoujścia. Wiele miejsc do aktywnego i relaksacyjnego wypoczynku – na plaży lub w przyjemnym cieniu drzew Parku Zdrojowego. Fontannami, ścieżki do biegania, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę plażową, koszykówkę czy siłowni outdoorowe. Co więcej, Baltic Park Plaża to zaledwie 200 metrów do świnoujskiego AquaParku!

Przyjazd do Świnoujścia – przeprawa promowa

Miasto Świnoujście znajduje się na wyspach, stąd też można się do niego dostać wyłącznie przeprawą promową. Na stałe działają dwie przeprawy promowe:

Przeprawa Warszów – Świnoujście (prom Bielik)

  • Przeprawa głównie dla mieszkańców miasta.
  • Kursuje całą dobę, a promy z Warszowa i Świnoujścia kursują co 40 minut.  
  • Dostępna jest dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3 tony.

Przeprawa Świnoujście – Ognica (prom Karsibór)

  • Przeprawa dla wszystkich pojazdów, mieszkańców oraz turystów.
  • Kursuje cała dobę – wyłącznie we wtorek, czwartek i sobotę.
  • Dostępna jest dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 30 ton.
  • W pozostałe dni – kursy nocne między 23:00 a 04:00 obsługuje prom Bielik (Warszów-Świnoujście).
  • W niedziele i święta od godziny 4:30 do 7:00 prom kursuje o pełnej godzinie ze Świnoujścia i o pół z Ognicy.
  • Dostępna jest dla samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 30 ton.

Przeprawa promowa jest bezpłatna!
W przypadku dużego obciążenia ruchu w sezonie wakacyjnym oba promy Bielik i Karsibór kursują NON-STOP.
Kamery online na przeprawy promowe: http://przeprawa.swi.pl/   
Rozkład kursowania promów: http://zegluga.swi.pl/rozklady/

Postaw na pewne i udane wakacje w Baltic Park Plaża Świnoujście

Rozkoszuj się poranną kawą w blasku wschodzącego słońca, baw się z dziećmi na tarasie wsłuchując się w szum nadmorskich fal, rób na co masz ochotę i kiedy masz na to ochotę! Nie trać czasu na dojazdy, bądź w pełni elastyczny co do pogody i oszczędzaj pieniądze na parkingach! Kompleks Baltic Park Plaża – przyjedź do nas raz i obiecujemy, że nie powstrzymasz się przed przyjazdem z powrotem!